Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

AMID EVIL Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 27
  •        

    Bazı durumlarda 2 linkide indirmeniz gerekebilir, çünkü her yama sistemle uyumlu olmayabilir.

AMID EVIL, Indefatigable ve New Blood Interactive tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyun, eski bir FPS olan Heretic ve Hexen oyunlarından esinlenilerek yapılmıştır.

Oyunda, oyuncular bir büyücü olarak oynar ve farklı boyutlarda çeşitli canavarlarla savaşır. Oyun, oyunculara farklı silahlar ve büyüler sunar ve her seviye, oyuncuların çeşitli engelleri aşmaları ve bulmacaları çözmeleri gereken farklı bir ortama sahiptir. Oyuncuların hedefi, seviyeleri tamamlamak ve oyunun son patronunu yenmektedir.

AMID EVIL, düşmanların agresif hareketleri, hızlı tempolu oynanışı ve retro-stil grafikleriyle tanınır. Oyun, tek oyunculu bir oyun olarak oynanabilir ve PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch gibi birçok platformda mevcuttur.

Oyuncular, AMID EVIL’de ilerledikçe farklı silahlar ve büyülerin kilidini açarlar. Oyun aynı zamanda, oyuncuların oyun tarzına göre zorluğu ayarlayabileceği bir dizi zorluk seviyesi sunar. AMID EVIL, düşük piksel yoğunluğuna sahip piksel grafikleri, ilginç düşman tasarımları ve mükemmel müzikleriyle tanınır.

AMID EVIL Turkce Yama 1 AMID EVIL Turkce Yama 2 AMID EVIL Turkce Yama 3 AMID EVIL Turkce Yama 4

İndirmiş olduğunuz dosya otomatik kurulumdur. Tek yapmanız gereken setup’tan kurulum gerçekleştirmek.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ