Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Beyond The Gates Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 28
  •        

    Bazı durumlarda 2 linkide indirmeniz gerekebilir, çünkü her yama sistemle uyumlu olmayabilir.

Beyond The Gates, bir macera ve keşif oyunudur. Oyuncular, gizemli bir kitap koleksiyoncusunun evine girdikten sonra kaybolan dedektif Anna’ya rehberlik ederler.

Oyuncular, oyunda farklı nesneleri araştırmalı, ipuçlarını toplamalı ve zorlu bulmacaları çözmeli. Ayrıca, hikayeyi anlamak için karakterlerle etkileşim kurarak olayların arka planını keşfetmeliler.

Beyond The Gates, oyuncuların keşfetmek için farklı ortamları ve yerleri içerir. Oyunda, oyuncuların rastgele çıkan olaylarla karşılaşabilecekleri bir dizi seçenek de bulunur. Oyuncuların, karşılaştıkları her engeli aşarak dedektif Anna’yı bulmaları gerekiyor.

Oyunun grafikleri, atmosferi ve ses efektleri oldukça etkileyicidir. Oyuncuların kendilerini hikayenin içine çekmelerine yardımcı olur.

Beyond The Gates, tek kişilik bir oyun olduğu için oynanışı oldukça basittir. Oyuncuların sadece farenin sol düğmesini kullanarak etkileşim kurmaları ve objeleri araştırmaları gerekiyor. Oyuncular, zorlu bulmacaları çözmek için objeleri doğru şekilde birleştirmeli ve kararlarını dikkatlice düşünmelidir.

Beyond The Gates Türkçe Yama 1 Beyond The Gates Türkçe Yama 2 Beyond The Gates Türkçe Yama 3 Beyond The Gates Türkçe Yama 4

Türkçe Yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur. Beyond The Gates Türkçe Yama indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ