Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Big Larry Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 14

“Big Larry”, Xce ve LumiB adlı geliştiriciler tarafından geliştirilen, ücretsiz olarak oynanabilen bir hayatta kalma korku oyunudur. Oyun, bir hapishanede hapsedilmiş olan ve esrarengiz bir şekilde serbest bırakılan bir mahkum olan Larry’nin hikayesini anlatır.

Oyuncular, Larry’nin rolünü üstlenirler ve hapishaneden kaçarken hayatta kalmak için mücadele ederler. Oyuncular, oyun boyunca karşılaşacakları tehlikelere karşı hazırlıklı olmak için yiyecek, su ve diğer kaynakları toplamalı ve kullanmalıdırlar. Oyunun amacı, diğer hayatta kalanlardan kaçarak kurtulmak ve serbest kalmaktır.

Oyuncular, Larry’nin kontrolünü sağlayarak hapishanenin çeşitli bölümlerini keşfedebilirler. Oyunda bulunan çeşitli nesneleri toplayarak ve bulmacaları çözerek hayatta kalma şanslarını artırabilirler. Ayrıca, oyuncular, diğer hayatta kalanlarla karşılaşabilir ve onlarla mücadele ederek veya onlarla işbirliği yaparak hayatta kalmak için mücadele edebilirler.

Oyun, korku türüne ait öğeleri içerir ve oyuncuları gerilimli bir atmosferle karşı karşıya bırakır. Oyuncuların, tüyler ürpertici manzaralarla karşılaşırken korkularını yenerek hayatta kalmaları gerekmektedir.

“Big Larry”, korku ve hayatta kalma türlerini seven oyuncular için eğlenceli bir seçenek olabilir. Oyun, Steam gibi çevrimiçi oyun mağazalarında bulunabilir ve ücretsiz olarak oynanabilir.

Big Larry Turkce Yama 1 Big Larry Turkce Yama 2 Big Larry Turkce Yama 3 Big Larry Turkce Yama 4

Türkçe Yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur. Big Larry Türkçe Yama indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ