Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Contingent Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 77
  •        

    Bazı durumlarda 2 linkide indirmeniz gerekebilir, çünkü her yama sistemle uyumlu olmayabilir.

“Contingent”, bir taktiksel RPG (rol yapma oyunu) türünde olan bir mobil oyunudur. Oyunda, oyuncular, bir grup kahramanı yönetir ve farklı görevleri tamamlamak için stratejiler geliştirirler.

Oyunda, oyuncular, farklı sınıflardan kahramanları toplarlar ve her kahramanın kendine özgü özellikleri ve yetenekleri vardır. Oyuncular, bu kahramanları görevlere göre seçerler ve görevlerde kullanırlar. Kahramanlar, savaşçı, büyücü, şifacı ve daha birçok farklı sınıftan olabilirler.

Oyunda, oyuncular, görevleri tamamlamak için farklı stratejiler geliştirmelidirler. Oyuncular, savaşlar sırasında kahramanların yerleşimlerini ve hareketlerini kontrol ederler. Ayrıca, kahramanların yeteneklerini kullanarak düşmanları yenebilirler. Oyuncular ayrıca kahramanların ekipmanlarını ve yeteneklerini de geliştirebilirler.

Oyunun görevleri, genellikle farklı hikayeleri takip eden bölümlerden oluşur. Oyuncular, düşmanları yenerken, ödüller kazanırlar ve bu ödüllerle kahramanları geliştirebilirler. Oyun, ayrıca PvP (oyuncu vs oyuncu) modunu da desteklemektedir ve oyuncular, dünya genelindeki diğer oyuncularla karşılaşabilirler.

Oyunun grafikleri oldukça iyi tasarlanmıştır ve sesleri de kaliteli bir şekilde yapılmıştır. Oyun, taktiksel RPG oyunlarına ilgi duyan oyuncular için eğlenceli bir seçenektir.

Contingent Turkce Yama 1 Contingent Turkce Yama 2 Contingent Turkce Yama 3 Contingent Turkce Yama 4

Türkçe Yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur. Contingent Türkçe Yama indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ