Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

Curve Fever Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 32

Curve Fever, Hidden Monster Games tarafından geliştirilen, çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur. Oyunun temel amacı, diğer oyuncuların çizdiği renkli çizgilere (kıvrımlara) çarpmadan hayatta kalmak ve son oyuncu olarak oyunu bitirmektir.

Oyuncular, farelerini kullanarak kendi renkli çizgilerini çizerler ve bu çizgilerle başka oyuncuların kıvrımlarına çarpmadan mümkün olan en uzun süre hayatta kalmaya çalışırlar. Oyuncuların hareket etmesi için herhangi bir tuşa basmaları gerekmez, sadece farelerini kullanarak çizgi çizerler.

Oyunun ilerleyen aşamalarında, oyuncuların kazanması için bazı zorluklar da ortaya çıkar. Bunlar, örneğin oyuncuların kendi kıvrımlarından geçmelerine izin verilmemesi, bonus topları toplamaları gereken bölümler ve daha hızlı hareket etmeleri gereken bölümler gibi çeşitli zorluklardır.

Curve Fever, tek bir oyunculu modu olmadığından, diğer oyuncularla çevrimiçi olarak oynanır. Oyuncuların kayıt olmaları ve bir oda oluşturmaları veya mevcut bir odaya katılmaları gerekiyor. Oyuncular, oyun esnasında sohbet edebilir ve diğer oyuncuların çizgileriyle birbirlerine meydan okuyabilirler.

Curve Fever, basit bir mekaniği ve renkli grafikleri ile oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyun, diğer oyuncularla birlikte oynandığında daha da keyifli hale gelir. Oyuncuların stratejik düşünmeleri, hızlı hareket etmeleri ve dikkatli olmaları gereken bir oyundur.

Curve Fever Turkce Yama 1 Curve Fever Turkce Yama 2 Curve Fever Turkce Yama 3 Curve Fever Turkce Yama 4

Curve Fever Türkçe yama dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine kopyala-yapıştır yaparak taşıyınız.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ