Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

Deep End Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 190

“Deep End”, bir macera oyunudur ve Steam platformunda bulunur. Oyunun ana oynanışı, oyuncuların su altında bir araştırma istasyonunu keşfetmeleri ve burada gerçekleşen olayları çözmeleri gerekiyor.

Oyuncular, su altı dünyasında bir araştırma istasyonunda başlarlar ve istasyondaki araştırmacıların ne olduğunu ve neler olup bittiğini keşfetmek için etkileşimde bulunurlar. Oyuncular, istasyondaki her odaya girerek ve etkileşimde bulunarak, oyunun hikayesini keşfederler. Oyuncuların, çevredeki nesnelere, belgeler ve bilgisayarlar gibi şeylere de etkileşimde bulunmaları gerekiyor.

Oyunda, birçok gizemli olay ve sırlar mevcuttur ve oyuncular, bu sırları çözmek için çeşitli bulmacaları çözmeleri gerekiyor. Oyuncular ayrıca, su altında yaratıklarla da karşılaşacaklar ve onlarla başa çıkmak için de stratejik olarak hareket etmeleri gerekiyor.

Oyuncuların yapması gereken en önemli şey, su altında hayatta kalmaktır. Oyunda, oyuncuların su ve oksijen gibi kaynakları takip etmeleri ve belirli noktalarda yenilenmeleri gerekiyor. Ayrıca, oyuncuların sık sık kontrol etmeleri gereken bir harita da mevcuttur.

“Deep End”, sürükleyici hikayesi, etkileyici atmosferi ve keşfetmesi gereken sırları ile dikkat çeken bir macera oyunudur. Oyun, yüksek kaliteli grafikleri ve gerçekçi ses efektleri ile de dikkat çeker.

Deep End Türkçe Yama 1 Deep End Türkçe Yama 2 Deep End Türkçe Yama 3 Deep End Türkçe Yama 4

Türkçe yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ