Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Definitely Not Fried Chicken Türkçe Yama

Definitely Not Fried Chicken, bir hayatta kalma simülasyonu ve RPG türünde bir video oyunudur. Oyuncular, fast food restoranında çalışan bir karakteri yöneterek, sahte tavuk üretimindeki sırları çözmeye ve hayatta kalmaya çalışırlar.

Oyuncular, çeşitli görevler ve işler yaparak oyun içi para kazanabilirler. Bu paralarla, karakterlerinin sağlığı ve dayanıklılığı için yiyecek, su ve ekipman satın alabilirler. Oyuncular, ayrıca restoranın çeşitli bölgelerinde araştırma yaparak sahte tavuk üretimindeki sırları çözmeye çalışırlar.

Oyunda, oyuncuların karşılaştığı zorluklar arasında açlık, susuzluk, yorgunluk ve hastalık yer alır. Ayrıca, restoranda çalışan diğer karakterlerle de etkileşime geçerek, hikayelerini öğrenebilir ve ilişkilerini geliştirebilirler.

Definitely Not Fried Chicken, özellikle hayatta kalma simülasyonu ve RPG sevenler için tasarlanmış bir oyundur. Oyun, bilgisayarlar ve oyun konsolları gibi farklı platformlarda oynanabilir.

Definitely Not Fried Chicken Turkce Yama 1 Definitely Not Fried Chicken Turkce Yama 2 Definitely Not Fried Chicken Turkce Yama 3 Definitely Not Fried Chicken Turkce Yama 4

İndirmiş olduğunuz dosya otomatik kurulumdur. Tek yapmanız gereken setup’tan kurulum gerçekleştirmek.