Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

Farthest Frontier Türkçe Yama
  • İşletim SistemiWindows
  • ÜreticiCrate Entertainment
  • Toplam İndirme : 9.177

Farthest Frontier ile bilinen dünyanın kıyısında evcilleşmemiş doğadan bir kasaba inşa etmek için küçük yerleşimci grubunuzu koruyun ve yönlendirin. Farthest Frontier sayesinde gelişmekte olan topluluğunuzu sürdürmek için hammaddeleri toplayın, avlayın, balık tutun ve yetiştirin.
Farthest Frontier Farthest Frontier
Çevreye ve dışarıdaki düşmanlara karşı hayatta kalmak için savaşırken köylülerin ticaret yapması, tüketmesi, donatması ve savaşması için hazırlanmış ürünler üretin (savaşta yer almak istemeyen oyuncular için pasifist mod mevcut) (istenmeyen oyuncular için pasifist mod mevcut savaşa girmek istiyorum).
Farthest Frontier Farthest Frontier
Umarım sizler de oyunu beğenirsiniz. Fathest Frontier Türkçe Yama oyunun hem steam hem de epicgame sürümü ile uyumludur. Tek yapmanız gereken. Zip içerisinde yer alan dosyaları oyunun kurulu olduğu dizene kopyalayınız. Var olan dosya ile değiştirme kısmına da “Tümüne Evet” diyerek kabul edebilirsiniz. Sizlere çoklu yaşam ve hayatta kalma türü oyunlarını sevdiğinizi düşünerek bir oyun daha tavsiye ediyorum. Two Point Campus Bu konuda zevk alan ve oyun tutkunu olanların gerçekten vazgeçemeyeceği bir simülasyon.
Steam üzerinden farklı eklentilere ve güncellemelere dikkat etmeyi unutmayın. Bir gün birlikte oynamak dileği ile.
Artıları"Bu hayatta kalma şehir kurma oyununda bir arı kralı oldum, sonra mükemmel bir soygunla servetimi kaybettim. Grim Dawn'ın yapımcılarından Farthest Frontier, birçok sürprizi olan bir orta çağ şehir kurma oyunudur."
Eksileri"Teknoloji ağacında ilerlemenin çok daha öngörülebilir olduğu ve gerçek tarihsel gerçekler ve ilginç lojistik bulmacalar tarafından daha az yönlendirildiği birçok benzer oyun oynadıktan sonra etkilendim."

Yorumlar (18)

YORUM YAZ
  1. Link falan yok yalan söylüyor. 3 tarayıcıda denedim eklentisi vs olmayan ama sayfa boş.

    • Reklam engelleyiciyi kapattığınız takdirde indirme otomatik başlayacaktır. Hala indirme başlamıyorsa, Google Chrome’dan, AdBlock eklentinizi devre dışı bırakmanız gerekebilir.

  2. İndirme linki çıkmıyor otomatik te inmiyor. reklam engelleyicim yok. İnternet Explorer fırefox ve chromeden denedim mobilden bile denedim yok link çıkmıyor. Clickbait sitesi mi yaptın admin !!!

    • Reklam engelleyiciyi kapattığınız takdirde indirme otomatik başlayacaktır. Hala indirme başlamıyorsa, Google Chrome’dan, AdBlock eklentinizi devre dışı bırakmanız gerekebilir.