Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Ghost in the pool Türkçe Yama

Ghost in the Pool, Kaigan Games tarafından geliştirilen bir mobil oyundur. Oyun, bir havuz etrafındaki gizemli olayları çözmeye çalışan bir dedektifin hikayesini konu alır.

Oyunun oynanışı oldukça basittir. Oyuncular, oyun boyunca farklı havuz bölümlerinde araştırma yaparlar ve ipuçlarını toplayarak gizemi çözmeye çalışırlar.

Oyun, farklı seviyelerden oluşur ve her seviye oyuncuların farklı zorluklarla karşılaşmasını gerektirir. Oyuncular, oyun boyunca farklı nesneleri ve objeleri arayarak ipuçları toplamalıdırlar. Bu ipuçları, hikayenin gidişatını ve gizemi çözmek için gereken bilgileri sağlar.

Oyunun görsel stili oldukça etkileyicidir ve müzikleri de atmosferi tamamlar. Oyuncuların hikayeyi takip edebilmeleri için diyaloglar ve karakterlerin düşünceleri de yer alır.

Ghost in the Pool, sürükleyici bir hikaye ve etkileyici bir atmosfer sunar. Oyun, dedektiflik oyunlarına ilgi duyan oyuncular için ideal bir seçenektir.

Ghost in the pool Turkce Yama 1 Ghost in the pool Turkce Yama 3 Ghost in the pool Turkce Yama 4 Ghost in the pool Turkce Yama 2

Türkçe yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ