Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

  • Toplam İndirme : 49
  •        

    Bazı durumlarda 2 linkide indirmeniz gerekebilir, çünkü her yama sistemle uyumlu olmayabilir.

Gone Home, Fullbright tarafından geliştirilen bir keşif oyunudur. Oyuncular, bir evde geçen hikayeyi keşfederken gizemi çözmeye ve karakterlerin hayatlarını öğrenmeye çalışırlar.

Oyun, birinci şahıs bakış açısıyla oynanır ve oyuncular bir evde bulunan ipuçlarını toplamaya çalışırlar. Oyuncular, evde bulunan notlar, günlükler, mektuplar, gazeteler ve diğer nesneleri inceleyerek hikayenin detaylarını ve karakterlerin yaşam öykülerini ortaya çıkarmaya çalışırlar.

Oyunda, bir evdeki atmosfer ve detaylar oldukça gerçekçi ve dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular, karakterlerin hayatlarını, arkadaşlık ilişkilerini, aile dinamiklerini ve hatta 90’lı yıllardaki Amerikan kültürünü keşfederken, evin içindeki her detayı araştırmalıdırlar.

Oyunun genel amacı, evdeki gizemli hikayeyi çözmek ve karakterlerin hayatlarını keşfetmektir. Oyun boyunca, oyuncuların karşılaştığı sürprizler ve çözülen gizemler, karakterlerin yaşam öykülerine dair yeni ipuçları sunar.

Gone Home, PC platformunda oynanabilir ve Steam gibi oyun platformları üzerinden satın alınabilir. Oyun, sakin atmosferi, detaylı hikayesi ve gerçekçi mekanikleri ile oyunculara benzersiz bir keşif deneyimi sunar.

Gone Home Türkçe Yama 1 Gone Home Türkçe Yama 2 Gone Home Türkçe Yama 3 Gone Home Türkçe Yama 4

Türkçe Yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur. Gone Home Türkçe Yama indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ