Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

İyi Pizza, Güzel Pizza Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 100

Iyi Pizza Guzel Pizza, bir restoran simülasyon oyunudur ve oyuncuların bir pizzacı dükkanını yönetmelerini gerektirir. Oyuncular, müşterilere siparişleri hazırlamak, pizzaları pişirmek, stokları takip etmek ve restoranlarını geliştirmek için çaba sarf ederler.

Oyunda, oyuncular bir pizzacı dükkanını yönetirler ve müşterilerin siparişlerine göre pizzalar hazırlarlar. Oyuncular, malzemeleri doğrayarak ve pizzaları fırında pişirerek, müşterilerin siparişlerini zamanında teslim etmeleri gerekiyor. Oyuncular, pizzaların kalitesini kontrol etmeli, stokları takip etmeli ve müşteri memnuniyetini sağlamak için restoranlarını geliştirmelidir.

Oyuncular, restoranlarını geliştirmek için kazandıkları parayı kullanabilirler. Dükkanın dekorasyonunu güncelleyebilir, yeni ekipmanlar satın alabilir ve menülerini genişletebilirler. Oyuncular, restoranlarını daha çekici hale getirerek, daha fazla müşteri çekebilir ve daha fazla para kazanabilirler.

Oyunun kontrol sistemi oldukça basittir ve oyuncular, pizzaları hazırlamak, malzemeleri doğramak ve siparişleri teslim etmek için fareyi kullanabilirler. Ayrıca, oyuncular menülerini ve stoklarını kontrol etmek için klavyeyi kullanabilirler.

Iyi Pizza Guzel Pizza, renkli ve canlı grafikleri, sevimli karakterleri ve eğlenceli oynanışıyla dikkat çeken keyifli bir oyundur. Oyun, restoran simülasyonu oyunlarına ilgi duyan oyunculara hitap eder ve pizzaların nasıl hazırlandığını öğrenmek isteyenler için ideal bir seçimdir.

Iyi Pizza Guzel Pizza Turkce Yama 1 Iyi Pizza Guzel Pizza Turkce Yama 2 Iyi Pizza Guzel Pizza Turkce Yama 3 Iyi Pizza Guzel Pizza Turkce Yama 4

İyi Pizza, Güzel Pizza Türkçe yama dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine kopyala-yapıştır yaparak taşıyınız.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ