Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Oxygen Not Included Türkçe Yama
  • İşletim SistemiWindows
  • ÜreticiKlei Entertainment
  • Toplam İndirme : 47
Oxygen Not Included Türkçe Yama oyunun 2019 yılında çıkması ile gerçekten aranan bir hal almaya başladı. Oxygen Not Included Koloni Similatörü ve Üs İnşaa etme üzerine gerçekten sürükleyici bir oyun. Oyunun küçük ve basit grafikleri sizi aldatmasın. Gerçekten sizi saracak ve sürükleyecek. Aslında oyunda online mod olsa inanın daha da güzel bir hal alacağına eminim. Oxygen Not Included Türkçe Kurulum paketini oyunun kurulu olduğu dizine unzip yaparak türkçe seçeneğini aktif etmiş olabilirsiniz. Bazı kullanıcılar türkçe karakter sorunu yaşadığını belirtse de. Biz böyle bir şeye rast gelmedik. Umarım sizler de beğenirsiniz.

Oxygen Not Included Türkçe Eklentisi

Gelin size biraz oyun hakkında bilgi vereyim. Umarım sizlerde benim gibi bu oyundan keyif alanlar arasındasınızdır.

Uzay kolonisi simülasyon oyununda Oksijen Dahil Değildir oksijen, sıcaklık ve beslenme kıtlığının koloninizin varlığına yönelik devam eden tehditler olduğunu keşfedeceksiniz. Yeraltında yaşayan asteroitlerin zorlukları boyunca sömürgecilere rehberlik edin ve sadece hayatta kalmayıp gelişene kadar nüfuslarının artmasını izleyin…

Kapsamlı Üsler İnşa Edin ve Hayatta Kalmak İçin Neler Gerektiğini Keşfedin:

Uzay koloninizdeki her şey, kazı ve kaynak dağıtımından sıhhi tesisat ve elektrik sistemlerine kadar kontrolünüz altında. Kaynaklar ilk nefesinizle birlikte azalmaya başlayacak, bu yüzden hayatta kalmak istiyorsanız hızlı bir şekilde kazmaya dikkat edin.

Stres Simülasyonları ile Zihin Aşırı Önemlidir:

Keyifli boş zaman aktiviteleri, muhteşem konaklama yerleri ve koloniniz için daha da iyi yemekler ile hayatta kalmanın psikolojik yükünü uzak tutun. Kopyaların her birinin strese tepki vermenin çeşitli ve bazen tehlikeli yolları vardır, bu yüzden onları sürekli mutlu etmeye dikkat edin. Maliyeti ne olursa olsun.