Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

Rayman® Origins Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 536

Rayman® Origins, Ubisoft Montpellier tarafından geliştirilen bir platform oyunudur. Oyuncular, Rayman, Globox ve diğer karakterlerle birlikte canlı, renkli ve fantastik bir dünyada macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.

Oyun, tek oyunculu veya çok oyunculu modda oynanabilir ve temel amacı, her bölümde ilerleyerek engelleri aşmak, düşmanları yenmek ve topladıkları öğelerle puan kazanmaktır. Oyunun grafikleri oldukça renkli ve çekici, müzikleri ise eğlenceli ve atmosferik.

Oyuncular, Rayman ve arkadaşlarının özelliklerini kullanarak hareket ederler. Rayman, sıçramak, yumruk atmak ve saçını kullanarak düşmanlara saldırmak gibi becerilere sahiptir. Oyuncular, bölümleri tamamlarken topladıkları Lums adlı parçaları da kullanarak ilerleme sürelerini hızlandırabilirler.

Oyun, geniş bir dünya haritası üzerinde ilerlemeyi sağlar ve oyuncular her seviyeyi tamamladıkça yeni bölümlere, karakterlere ve zorluklara erişebilirler. Ayrıca, her bölümde farklı bir düşman ve patronla karşılaşırlar.

Rayman® Origins, eğlenceli ve renkli bir oyun olmakla birlikte, zorlu ve zaman zaman da zeka gerektiren bir yapısı vardır. Oyunun mekaniği oldukça basit ve herhangi bir platform oyununa aşina olan herkes tarafından kolayca öğrenilebilir.

Rayman® Origins Turkce Yama 1 Rayman® Origins Turkce Yama 2 Rayman® Origins Turkce Yama 3 Rayman® Origins Turkce Yama 4

İndirmiş olduğunuz dosya otomatik kurulumdur. Tek yapmanız gereken setup’tan kurulum gerçekleştirmek.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ