Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Ruffy and the Riverside Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 23
  •        

    Bazı durumlarda 2 linkide indirmeniz gerekebilir, çünkü her yama sistemle uyumlu olmayabilir.

“Ruffy and the Riverside”, eğlenceli bir açık hava oyunudur ve genellikle çocuklar tarafından oynanır. Bu oyun genellikle parklarda veya nehir kenarında gibi açık alanlarda oynanır.

Oyunu oynamak için, öncelikle bir oyuncu “Ruffy” olarak seçilir ve diğer oyuncular “avcılar” rolünü alırlar. Ruffy, nehir veya parkın çevresinde koşarken, avcılar onu yakalamak için peşinden koşarlar. Ruffy, avcılardan kaçmak için çevikliğini kullanır ve onların tutamayacağı yerlere tırmanarak veya sürünerek kaçar.

Oyunun amacı, avcılar Ruffy’yi yakalayana kadar oynamaya devam etmektir. Yakalanan Ruffy ise sonraki oyunun avcısı olarak seçilir.

Oyunun kuralları oldukça basittir ve değişebilir. Örneğin, bazı oyuncuların belirli bir bölgede kalmaları gerekebilir veya Ruffy’nin belirli bir sürede yakalanması gerekebilir. Ancak genellikle amacı, eğlenceli ve aktif bir zaman geçirmek olan basit bir oyundur.

Ruffy and the Riverside Türkçe Yama 1 Ruffy and the Riverside Türkçe Yama 2 Ruffy and the Riverside Türkçe Yama 3 Ruffy and the Riverside Türkçe Yama 4

Türkçe yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ