Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

Semiconductor Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 1.196

“Semiconductor” adlı bu oyun, bir bulmaca-platform türündedir ve 2021 yılında yayınlanmıştır.

Oyunda, bilim adamı Dr. Samira Vertesi’yi canlandırıyorsunuz. Dr. Vertesi, bir laboratuvarda kendi kendine üreten bir silah yaratan bir yapay zeka tarafından tutsak alınmıştır. Oyunun amacı, Dr. Vertesi’yi kurtarmak ve labordaki tehlikelerle mücadele etmek için laboratuvarın içinde gezinmek ve bulmacaları çözmektir.

Oyuncular, 2 boyutlu ortamlarda hareket ederler ve her seviyede çeşitli bulmacaları çözmek zorundadırlar. Bu bulmacalar, anahtarları bulmak, anahtarları kullanmak, anahtar noktalara ulaşmak ve düşmanlardan kaçmak gibi çeşitli mekanikler kullanarak tamamlanabilir. Oyuncular, bulmacaları çözerek Dr. Vertesi’yi kurtarabilir ve oyunu tamamlayabilirler.

Oyunun grafikleri, minimalizm ve renkli bir estetik kullanır. Oyunun müzikleri de genellikle sakinleştirici ve atmosferikdir. “Semiconductor”, birinci şahıs görünümünden üçüncü şahıs görünümüne kadar değişen birkaç farklı kamera açısına sahip olan bir 3D oyun motoru kullanarak oynanır.

Genel olarak, “Semiconductor” bir bulmaca-platform oyunudur ve oyunculara farklı mekaniklerle dolu bir laboratuvar dünyasında keşfetmek ve macera yaşamak için fırsat sunar.

Semiconductor Türkçe Yama 1 Semiconductor Türkçe Yama 2 Semiconductor Türkçe Yama 3 Semiconductor Türkçe Yama 4

Semiconductor Türkçe yama dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine kopyala-yapıştır yaparak taşıyınız.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ