Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

Spock in the Dama Kingdom Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 58

Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory, popüler bir aksiyon-macera oyunudur ve üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır. Oyun, görevleri tamamlamak için gizlice hareket etmeniz gereken bir casus olan Sam Fisher’ı yönetiyorsunuz.

Oyunda, farklı görevlerde düşman askerlerin üzerinden geçerek gizlice ilerlemeniz ve hedefleri yerine getirmeniz gerekiyor. Görevler genellikle düşmanlarınızdan kaçmanız, çevredeki eşyaları kullanarak engelleri aşmanız, kilitleri açmanız veya düşman askerlerini etkisiz hale getirmeniz gereken bir dizi hedefi yerine getirmenizi gerektirir.

Oyunda ayrıca çeşitli silahlar ve aletlerle donatılmışsınız, ancak görevleri tamamlamak için gizli olmanız gerektiğinden, sadece son çare olarak kullanılmalıdırlar. Ayrıca, düşmanlarınızı izleyebilmeniz ve hareketlerini öngörebilmeniz için termal görüntüleme, gece görüşü ve diğer teknolojik cihazlar da kullanabilirsiniz.

Oyun, hem tek oyunculu kampanya hem de çok oyunculu modlar sunar. Çok oyunculu modlarda, oyuncular birbirleriyle çeşitli görevleri tamamlamak için işbirliği yapabilirler veya birbirleriyle yarışabilirler.

Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory, aksiyon dolu bir oyun olmasına rağmen, gizli hareket etmenin önemli olduğu bir oyundur. Oyunda başarılı olmak için dikkatli ve stratejik bir oyun oynamanız gerekmektedir.

Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory® Turkce Yama 1 Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory® Turkce Yama 2 Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory® Turkce Yama 3 Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory® Turkce Yama 4

İndirmiş olduğunuz dosya otomatik kurulumdur. Tek yapmanız gereken setup’tan kurulum gerçekleştirmek.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ