Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

STAR WARS™ – The Force Unleashed™ Ultimate Sith Edition Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 551

“STAR WARS™ – The Force Unleashed™ Ultimate Sith Edition”, aksiyon-macera türünde bir video oyunudur ve PlayStation 3, Xbox 360, Wii ve PC platformları için mevcuttur. Oyun, Star Wars evreninde geçen bir hikayeyi takip eder.

Oyuncular, Darth Vader’ın öğrencisi olan “Starkiller” adlı bir Sith öğrencisini kontrol ederler. Oyun, galaktik imparatorluk tarafından bastırılmış olan Jedi isyanını körüklemek için, Starkiller’ın Darth Vader tarafından görevlendirildiği görevleri içerir. Oyuncular, farklı gezegenlerde çeşitli görevleri tamamlarken, çeşitli düşmanlarla savaşarak ve güçlerini geliştirerek ilerlerler.

Oyun, aksiyon dolu bir oynanışa sahiptir ve oyuncular, kuvvet güçleri ile dövüşürler. Oyuncuların, kuvvet çekişi, kuvvet itmesi, elektrik atma gibi güçleri kullanarak düşmanlarına saldırması gerekiyor. Ayrıca, oyunda ışın kılıcı kullanımı da vardır. Oyuncular, ışın kılıcı ile düşmanlarına doğrudan saldırabilir veya onu kuvvet güçleri ile birleştirerek daha güçlü saldırılar yapabilirler.

Oyuncular, farklı güçlere ve yeteneklere sahip oldukları için, oynanış tarzlarını da değiştirebilirler. Örneğin, oyuncular kuvvet çekişi ile düşmanlarını çekip, onları birbirine çarpabilirler. Oyunun ilerleyen aşamalarında oyuncular, farklı kostümlere ve güçlendirmelere de erişebilirler.

“STAR WARS™ – The Force Unleashed™ Ultimate Sith Edition”, oyunun hikayesi, görsel efektleri ve Star Wars evrenine olan sadakati ile dikkat çeken bir oyunudur. Oyun ayrıca, yüksek kaliteli grafikleri ve ses efektleri ile de öne çıkar.

STAR WARS The Force Unleashed Ultimate Sith Edition 4 STAR WARS The Force Unleashed Ultimate Sith Edition 3 STAR WARS The Force Unleashed Ultimate Sith Edition 2 STAR WARS The Force Unleashed Ultimate Sith Edition 1

İndirmiş olduğunuz dosya otomatik kurulumdur. Tek yapmanız gereken setup’tan kurulum gerçekleştirmek.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ