Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Streets of Rage 4 Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 184

Streets of Rage 4, bir arcade dövüş oyunudur. İlk kez 1991 yılında piyasaya sürülen Streets of Rage serisinin dördüncü oyunudur. Oyun, grafikleri, müzikleri ve oynanışı ile serinin önceki oyunlarına sadık kalırken, modern bir yaklaşım sunmaktadır.

Oyuncular, oyunun başında bir karakter seçerler ve seçtikleri karakterle, seviyeleri geçmek için düşmanları döverler. Düşmanlarla savaşmak için, oyuncular temel saldırılar, özel saldırılar ve savunma hareketleri yapabilirler. Ayrıca, oyuncular, düşmanların bıraktığı silahları da kullanabilirler.

Oyuncular, seviyeleri geçerken, düşmanları dövmenin yanı sıra, altın ve diğer öğeleri de toplayabilirler. Bu öğeler, oyuncuların sağlıklarını yenilemeleri, özel saldırıları kullanmaları ve diğer yeteneklerini artırmaları için kullanılabilir.

Oyun, tek oyunculu ve çok oyunculu modlar içerir. Tek oyunculu modda, oyuncular seviyeleri tek başlarına geçerlerken, çok oyunculu modda, oyuncular birlikte çalışarak seviyeleri geçerler.

Streets of Rage 4, PC, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch gibi birçok platformda mevcuttur. Oyun, oyun kumandası veya klavye ile oynanabilir. Oyuncuların oyundan en iyi şekilde yararlanabilmesi için, oyuna başlamadan önce kontrol ayarlarını yapmaları önerilir.

Streets of Rage 4 Türkçe Yama 4 Streets of Rage 4 Türkçe Yama 3 Streets of Rage 4 Türkçe Yama 2 Streets of Rage 4 Türkçe Yama 1

İndirmiş olduğunuz dosya otomatik kurulumdur. Tek yapmanız gereken setup’tan kurulum gerçekleştirmek.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ