Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

Takoyaki Party Survival Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 44

Takoyaki Party Survival, bir mobil oyunudur ve oyuncuların takoyaki adı verilen Japon yemeğini yapmaları ve müşterilere servis etmeleri gereken bir simülasyon oyunudur. Oyunun amacı, müşterilerin siparişlerini doğru bir şekilde yerine getirmek ve mümkün olduğunca çok takoyaki satmaktır.

Oyunun temelinde, oyuncuların takoyaki standlarını yönetmeleri ve müşterilerin siparişlerini doğru bir şekilde hazırlamaları gerekmektedir. Oyuncuların yapması gerekenler arasında takoyaki hamurunu hazırlama, kalıplara dökme, döndürme, pişirme ve malzemeleri ekleyerek takoyakileri müşterilere sunma yer alır.

Oyuncular, müşterilerin siparişlerini doğru bir şekilde hazırlayarak para kazanırlar. Kazanılan para, oyuncuların daha iyi malzemeler satın almasına ve daha hızlı pişirme işlemi için daha iyi pişirme araçları satın almalarına yardımcı olur.

Oyuncular ayrıca, yüksek puanlı müşterileri ve özel siparişleri yerine getirerek bonuslar kazanabilirler. Oyuncular ayrıca, takoyaki standlarını güncelleyerek ve daha büyük, daha kaliteli takoyaki standları satın alarak daha fazla müşteri çekebilirler.

Takoyaki Party Survival, oyuncuların hızlı düşünme, doğru kararlar verme ve zaman yönetimi becerilerini test etmelerini gerektiren keyifli bir oyundur.

Takoyaki Party Survival Turkce Yama 1 Takoyaki Party Survival Turkce Yama 2 Takoyaki Party Survival Turkce Yama 3 Takoyaki Party Survival Turkce Yama 4

Takoyaki Party Survival Türkçe yama dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine kopyala-yapıştır yaparak taşıyınız.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ