Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Terrorhedron Tower Defense Türkçe Yama

“Terrorhedron” bir kule savunma oyunudur. Oyuncular, farklı özelliklere sahip bloklar kullanarak, uzaydan gelen düşmanlara karşı savunma kuleleri inşa etmeye çalışırlar.

Oyunda, her seviye farklı bir harita ve düşman dalgası sunar. Oyuncular, bloklarını taktiksel bir şekilde yerleştirerek, düşmanların şehrinize ulaşmasını engellemeye çalışırlar. Ayrıca oyuncular, savunma kulelerini de yükselterek, daha etkili hale getirebilirler.

Oyunda yer alan blokların her biri farklı özelliklere sahiptir. Bazı bloklar, düşmanları yavaşlatırken, bazıları hasar verir veya patlayıcı özelliklere sahiptir. Oyuncular, blokları doğru şekilde kullanarak, en etkili savunma stratejisini oluşturabilirler.

“Terrorhedron”, çok oyunculu modu da destekler. Oyuncular, arkadaşları veya diğer oyuncularla birlikte oynayabilir ve düşmanları yenmeye çalışabilirler. Oyunun grafikleri oldukça renkli ve göz alıcıdır.

Oyun, PC platformunda oynanabilir ve Steam üzerinden satın alınabilir. Kontroller oldukça basittir ve oyuncuların kolayca öğrenmesine olanak tanır.

Terrorhedron Tower Defense Türkçe Yama 1 Terrorhedron Tower Defense Türkçe Yama 2 Terrorhedron Tower Defense Türkçe Yama 3 Terrorhedron Tower Defense Türkçe Yama 4

Türkçe Yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur.

 

The Scream Türkçe Yama

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Total War: ROME II – Emperor Edition Türkçe Yama – Turkce-yama.org

    […] Terrorhedron Tower Defense Türkçe Yama […]