Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

The Island Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 139

The Island, Ibis Games tarafından geliştirilen bir macera oyunudur ve Steam’de mevcuttur.

Oyunun amacı, karakterinizi kaybolan babanızı bulmak için gizemli bir adaya götürmek ve adada yaşanan gizemleri çözmektir. Oyuncular, adayı keşfeder, çevredeki ipuçlarını toplar, gizli yerleri keşfeder ve karakterin becerilerini geliştirir.

Oyuncular, keşif sırasında karşılaşacakları farklı zorlukları aşmak için farklı stratejiler kullanabilirler. Oyun ayrıca, keşif ve macera unsurlarının yanı sıra, gizemli hikayesiyle de dikkat çekmektedir.

The Island, tek oyunculu bir oyun ve oynanışı, diyaloglarla ilerleyen bir hikaye anlatımı ile birleştirilmiştir. Oyuncular, karakterin çevresindeki nesneleri keşfeder, ipuçları toplar ve zorlu bulmacaları çözerler. Oyunun atmosferi, yalnız kalan karakterin gizemli adayı keşfetmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Genel olarak, The Island, keşif ve macera unsurlarıyla dolu etkileyici bir oyun ve oyunseverlere heyecanlı bir deneyim sunmaktadır.

The Island Turkce Yama 1 The Island Turkce Yama 2 The Island Turkce Yama 3 The Island Turkce Yama 4

Türkçe Yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur. The Island Türkçe Yama indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ