Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

The Lobster Game Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 43

The Lobster Game, çevrimiçi olarak oynanabilen bir tür tarayıcı oyunudur. Oyuncular, oyunda bir deniz kıyısında yer alan bir restoranın sahibi olarak rol alırlar ve müşterilerine en iyi yemekleri sunmak için çalışırlar.

Oyunun amacı, müşterilere servis etmek için taze deniz ürünleri satın almak, restoranı dekore etmek ve menüyü yönetmektir. Oyuncular, yemekleri hazırlamak için malzemeleri satın almak, yemek pişirmek ve müşterilerin siparişlerini zamanında yerine getirmek için çalışırlar.

Oyuncular ayrıca restoranlarını geliştirmek ve daha fazla müşteri çekmek için reklam yapmak gibi diğer görevleri de üstlenirler. Oyunda kazanılan paralar, daha iyi yemekler sunmak, restoranı dekore etmek ve geliştirmek için kullanılabilir.

Oyun, genellikle fare ile oynanır ve birçok farklı zorluk seviyesi sunar. Oyuncular, yemek yapma, zamanlama ve işletme becerilerini kullanarak restoranlarını büyütmek ve müşterileri memnun etmek için mücadele ederler.

The Lobster Game Türkçe Yama 1 The Lobster Game Türkçe Yama 2 The Lobster Game Türkçe Yama 3 The Lobster Game Türkçe Yama 4

Türkçe Yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur.

 

Gone Home Türkçe Yama

Yorumlar (1)

YORUM YAZ