Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

VINE Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 16

“VINE”, bir bulmaca oyunudur. Oyuncular, farklı zorluk seviyelerindeki bulmacaları çözerken, farklı dünyaları keşfederler.

Oyunda, oyuncular, birer “vine” olarak adlandırılan bitkileri kontrol ederler. Oyuncuların amacı, bitkileri büyütmek ve onları farklı nesnelere dolayarak yolculuk etmelerini sağlamaktır. Bu nesneler, diğer bitkiler, engeller ve farklı tuzaklardan oluşabilir.

Oyuncular, bitkileri büyütmek için güneş ışığı toplarlar ve bu ışık, bitkinin büyümesine ve diğer bitkilere dolanmasına yardımcı olur. Oyuncular, bitkileri büyütmek için değişik yöntemler kullanabilirler. Örneğin, bitkileri farklı açılardan dolayarak, farklı yönlerde büyütmek mümkündür.

Oyunda, farklı dünyalar ve bölümler de vardır. Oyuncular, ilerledikçe yeni bitkiler, nesneler ve düşmanlarla karşılaşacaklarından dolayı, oyun zorluk derecesi artar.

Oyunun geliştiricisi “FIL Games” dir ve oyun mobil cihazlar için tasarlanmıştır. “VINE” oyunu, iOS ve Android gibi mobil platformlarda oynanabilir. Bulmaca oyunlarını sevenler için ilginç bir seçim olabilir.

VINE Turkce Yama 1 VINE Turkce Yama 2 VINE Turkce Yama 3 VINE Turkce Yama 4

İndirmiş olduğunuz dosya otomatik kurulumdur. Tek yapmanız gereken setup’tan kurulum gerçekleştirmek.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ