Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

We Were Here Forever Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 332

We Were Here Forever, iki oyunculu bir bulmaca çözme oyunudur. Oyuncular, kayıp bir antik şehirde mahsur kalmış iki karakteri yönetirler ve birlikte bulmacaları çözmek için işbirliği yaparlar.

Oyun, oyuncuların birbirlerine ihtiyaç duymaları gereken birçok farklı bulmaca içerir. Oyuncuların iletişim kurması, birbirlerine ipuçları vermesi ve birlikte çalışarak zorlu bulmacaları çözmesi gerekmektedir.

Oyun, birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edilir ve gerçek zamanlı olarak oynanır. Oyuncuların birbirleriyle etkileşim kurabilmesi için bir mikrofon ve bir internet bağlantısı gereklidir.

We Were Here Forever, serinin önceki oyunlarından daha büyük ve daha karmaşık bir antik şehir içerir. Oyun ayrıca, yeni mekanikler, bulmacalar ve gizemler içermektedir.

We Were Here Forever, Steam gibi dijital oyun mağazalarından indirilebilir ve Windows, macOS ve Linux işletim sistemleriyle uyumludur.

We Were Here Forever Turkce Yama 1 We Were Here Forever Turkce Yama 2 We Were Here Forever Turkce Yama 3 We Were Here Forever Turkce Yama 4

Türkçe yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ