Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Chernobylite Türkçe Yama
  • İşletim SistemiWindows
  • ÜreticiThe Farm 51
  • Toplam İndirme : 96

Chernobylite Türkçe Yama oyuna gerçekten efsane bir keyif veriyor. Chernobylite, The Farm 51 tarafından geliştirilen bir bilimkurgu hayatta kalma korku RPG oyunudur.

Hiperrealistik temalı ve 3B taramayla oluşturulan Çernobil Yasak Bölgesi’nde, eskiden Çernobil Nükleer Santrali’nde çalışan fizikçi Igor olarak Pripyat’a geri dönecek ve 30 yıl önce gizemli bir şekilde kaybolan nişanlının izini arayacaksın.

Gerçeği açığa çıkarma arayışında düşman askerleriyle, diğer iz sürücülerle, doğaüstü yaratıklarla, zor ve acımasız çevre şartlarıyla mücadele et.

Chernobylite İçerik Paketleri

Chernobylite’nin genel bir uyarısı var. Oyun yetişkinlik düzeyinin yüksek olduğunu belirtiyor. Buna ek olarak Steam üzerinde oyuna ek 8 adet paket mevcut. Oyunun genel senaryosu kıyamet sonrası yaşananlar. Neticede Çernobil faciası da bir çeşit kıyametti. Buna ek olarak bazı korku sahneleri var. İnanın hoşunuza gidecek.

Chernobylite Türkçe Yama Kurulumu

Türkçe yama kurmak için indirmiş olduğunuz güncelleme paketini direkt olarak kurabilirsiniz. Oyunun kurulum klasörünü kendisi otomatik olarak ayarlayacak ve gerekli işlemi sizin yerinize yapacaktır.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Two Point Campus Türkçe Yama – Turkce-yama.org

    […] Point Campus oyununun yanında sizlere efsane bir oyun daha tavsiye etmek istiyorum. Chernobylite inanılmaz güzel ve sürükleyici bir oyun. Steam üzerinden erişmek isterseniz linkini de […]