Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Clea Türkçe Yama

“Clea”, bir korku oyunudur. Oyuncular, Clea adlı bir kızın, annesi ve babası tarafından yönetilen Whitlock Çiftliği’nden kaçmasına yardımcı olur. Oyuncular, Clea’nın yolculuğunda karşılaştığı zorlukları aşmak ve sırları ortaya çıkarmak için çiftlikte araştırmalar yaparlar.

Oyun, izometrik bir görünüme sahiptir ve oyuncular, Clea’yı yönlendirerek çevreyi keşfederler. Oyunda, çevreyi keşfetmek, kapalı kapıları açmak, anahtarlar ve gizli nesneler bulmak, düşmanlardan kaçmak ve Clea’nın hayatta kalmasını sağlamak için gerekli olan tüm ipuçlarını toplamak önemlidir.

Oyuncular, karanlık koridorlarda dolaşırken çeşitli düşmanlarla karşılaşacaklar. Düşmanlardan kaçmak veya onları yenmek için stratejik planlama gerektirir. Oyuncular, Clea’nın becerilerini ve zekasını kullanarak düşmanlara karşı mücadele ederler.

Oyun, atmosferik müzikleri ve ürkütücü ses efektleriyle oyuncuları korkuturken, zorlu bulmacaları ve düşmanlarla olan mücadelesiyle de oyuncuların zekasını test eder. Oyun ayrıca, farklı bitişler ve alternatif senaryolar sunarak yeniden oynanabilirliği artırır. “Clea”, PC için Steam’de mevcuttur.

Clea Türkçe Yama 1 Clea Türkçe Yama 2

Clea Türkçe Yama 3 Clea Türkçe Yama 4

İndirmiş olduğunuz dosya otomatik kurulumdur. Tek yapmanız gereken setup’tan kurulum gerçekleştirmek.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ