Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Half-Life: Blue Shift Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 174
  •        

    Bazı durumlarda 2 linkide indirmeniz gerekebilir, çünkü her yama sistemle uyumlu olmayabilir.

Half-Life: Blue Shift, Valve Corporation tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı video oyunudur. Half-Life evreninde geçen bir hikayeye sahiptir ve ana karakteri Barney Calhoun’dur. Oyun, Half-Life ve Half-Life: Opposing Force oyunlarında da yer alan Black Mesa Araştırma Tesisinde geçmektedir.

Oyun, Barney Calhoun’un gözünden anlatılmaktadır ve oyuncuların oynarken görevleri tamamlaması gerekmektedir. Oyunda bulmacaları çözmek, düşmanları yenmek ve keşfedilecek birçok yer bulunmaktadır. Ayrıca oyunda bulunan silahlar ve diğer araçlar, oyunculara oyun boyunca farklı zorluklarla karşılaştıklarında yardımcı olacaktır.

Half-Life: Blue Shift, tek oyunculu bir oyun olarak oynanabilir ve PC, PlayStation 2 ve Xbox gibi birçok platformda mevcuttur. Oyuncuların, oyunun hikayesini tamamlamaları için belirli görevleri tamamlamaları gerekmektedir. Oyun, yüksek kaliteli grafikler, akıllı yapay zeka ve çarpıcı bir hikaye sunmaktadır.

Half Life Blue Shift Turkce Yama 1 Half Life Blue Shift Turkce Yama 2 Half Life Blue Shift Turkce Yama 3 Half Life Blue Shift Turkce Yama 4

Türkçe yama dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine kopyala-yapıştır yaparak taşıyınız.

 

Gori: Cuddly Carnage Türkçe Yama

Yorumlar (1)

YORUM YAZ