Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

NBA 2K22 Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 82
  •        

    Bazı durumlarda 2 linkide indirmeniz gerekebilir, çünkü her yama sistemle uyumlu olmayabilir.

NBA 2K22, basketbol temalı bir simülasyon oyunudur ve 2K Sports tarafından geliştirilmiştir. Oyun, gerçek hayattaki NBA takımlarını ve oyuncularını içerir ve NBA’ye özgü mücadele, takım kurma, antrenman ve maçları simüle eder.

Oyunun ana oynanış modu, “MyCareer” olarak adlandırılır ve oyunculara kendi karakterlerini yaratma ve onu NBA’ye taşıma imkanı verir. Oyuncular, özelleştirilebilir bir MyPlayer karakteri yaratır ve onun basketbol kariyerini geliştirirler. MyCareer modunda, oyuncular takımlara katılır, antrenman yapar, maçlar kazanır ve NBA’deki en iyi oyuncular arasında yer almaya çalışırlar.

Ayrıca, NBA 2K22’de “MyTeam” adlı bir mod da bulunur. Bu mod, oyuncuların kendi takımlarını kurmalarına izin verir ve oyun içi para birimi veya gerçek para kullanarak oyuncular, antrenörler ve stadlar gibi öğeleri satın alabilirler. MyTeam modunda, oyuncular ayrıca diğer oyunculara karşı online olarak da mücadele edebilirler.

Oyun, ayrıca “Play Now” adı verilen bir mod içerir, bu modda oyuncular, gerçek hayattaki NBA takımlarının maçlarını oynayabilirler. Oyuncular ayrıca “MyNBA” adlı bir modda, bir takımı yönetebilir, takımı geliştirebilir ve NBA’deki diğer takımlarla takas yapabilirler.

NBA 2K22, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oynanabilir. Oyuncular, klavye, fare veya oyun kolu gibi farklı kontrol cihazlarını kullanarak oynayabilirler.

Oyun, gerçekçi grafikleri ve atmosferiyle dikkat çekiyor ve NBA hayranları için keyifli bir deneyim sunuyor. Oyunu oynamak için, konsol veya PC için uygun olan bir sürümünü satın almanız gerekiyor.

NBA 2K22 Turkce Yama 4 NBA 2K22 Turkce Yama 3 NBA 2K22 Turkce Yama 2 NBA 2K22 Turkce Yama 1

Türkçe yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur.

 

Black Mirror I Türkçe Yama

Yorumlar (1)

YORUM YAZ