Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Ni no Kuni Wrath of the White Witch™ Remastered Türkçe Yama

Ni no Kuni Wrath of the White Witch™ Remastered, Level-5 tarafından geliştirilen bir rol yapma oyunudur. Oyuncular, bir çocuk olan Oliver ile birlikte fantastik bir dünyada maceraya atılırlar. Oyun, grafikleri, hikayesi ve müziğiyle özellikle Japon RPG hayranları tarafından beğenilir.

Oyun, bir açık dünya haritasında gezinerek keşif yapma, düşmanlarla savaşma ve diyaloglar aracılığıyla hikayeyi ilerletme mekanikleri üzerine kuruludur. Savaşlar, gerçek zamanlı stratejik savaş mekaniği kullanarak gerçekleştirilir ve oyuncular, Oliver ve arkadaşlarını kontrol ederek farklı yetenekleri ve stratejileri kullanarak düşmanlara karşı savaşırlar. Ayrıca oyuncular, çevredeki kaynakları toplama, eşyaları keşfetme ve yan görevleri tamamlama gibi diğer aktivitelerle de vakit geçirebilirler.

Oyun, PlayStation 3, Nintendo Switch ve PC platformlarında mevcuttur. Oyunun remastered sürümü, orijinal oyunun grafiklerinin iyileştirilmesi ve daha yüksek çözünürlük sunmasıyla birlikte geliyor. Oyunun seslendirme ve müzikleri de remastered sürümde yeniden düzenlenmiştir.

Ni no Kuni Wrath of the White Witch™ Remastered Türkçe Yama 1 Ni no Kuni Wrath of the White Witch™ Remastered Türkçe Yama 2 Ni no Kuni Wrath of the White Witch™ Remastered Türkçe Yama 3 Ni no Kuni Wrath of the White Witch™ Remastered Türkçe Yama 4

Ni no Kuni Wrath of the White Witch™ Remastered Türkçe yama dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine kopyala-yapıştır yaparak taşıyınız.

Yorumlar (3)

YORUM YAZ