Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

Poppy Playtime Türkçe Yama
 • Toplam İndirme : 14.601

program galeri
program galeri
program galeri

MOB Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Poppy Playtime bulmaca ve korku temalı bir oyun olarak Steamde 10 TL gibi bir ücretle satılmakta. Oyun 12 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülmüş ve farklı tarz grafikleriyle dikkat çekmekte. Poppy Playtime Türkçe Yama sayesinde oyunu tamamen Türkçe bir şekilde oynayabileceksiniz.

Kurulum için öncelikle indirdiğiniz rar dosyasını çıkartın ve C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common yolunu izleyerek oyunun klasöründe dosyaları sürükleyin. Sizin yükleme klasörünüz değişiklik gösterebilir keyifli oyunlar.

Yorumlar (10)

YORUM YAZ
 1. Linki bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

  • Reklam engelleyici eklentiyi kapatmanız gerekmektedir. Aksi takdirde yamayı indiremezsiniz. İndirme işlemi otomatik başlamaktadır.

   • Avatar TEK_TABANCA_40

    Abi benim tarayıcım opera ve operanın ayarlarına girdim baktım hiç eklenti yok olarak gözüküyor ama yinede indirilmiyor sayfaya girdiğim gibi. lütfen yardımcı olurmusunuz.

    • Reklam engelleyiciyi kapattığınız takdirde indirme otomatik başlayacaktır. Hala indirme başlamıyorsa, Google Chrome’dan, AdBlock eklentinizi devre dışı bırakmanız gerekebilir.

 2. Admin Bey 2 Tarayıcıdan Denedim Eklenti Yok Kontrol Ettim Link Yada Herhangi Bir Buton Gözükmüyor