Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 63
  •        

    Bazı durumlarda 2 linkide indirmeniz gerekebilir, çünkü her yama sistemle uyumlu olmayabilir.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl, birinci şahıs nişancı ve hayatta kalma oyunu olarak tarif edilebilir. GSC Game World tarafından geliştirilmiştir ve PC ve Xbox Series X/S platformlarında oynanabilir.

Oyun, çernobil faciasının ardından alternatif bir evrende geçmektedir. Oyuncular, “Stalker” adı verilen karakterleri kontrol ederler ve Çernobil Nükleer Santrali etrafındaki bölgede hayatta kalmaya çalışırlar. Oyuncular, radyasyon ve diğer çevresel tehlikelerle mücadele etmek, açlık ve susuzlukla başa çıkmak, düşmanlarla savaşmak ve bulmacaları çözmek gibi birçok farklı zorluğu aşmak zorundadır.

Oyunda, oyuncuların haritada dolaşarak keşfetmeleri gereken birçok farklı bölge bulunmaktadır. Her bölgenin kendine özgü zorlukları vardır ve oyuncuların farklı stratejiler geliştirmelerini gerektirir. Oyunda, oyuncuların bulabilecekleri farklı ekipmanlar ve silahlar vardır. Bu ekipmanlar, oyuncuların hayatta kalmasına yardımcı olacak ve zorlu bulmacaları çözmelerine yardımcı olacaklardır.

Oyun ayrıca, oyuncuların çeşitli görevleri tamamlamalarını gerektirir. Bu görevler, oyuncuların hayatta kalmak için gerekli olan kaynakları toplamalarına ve bölgenin sırlarını keşfetmelerine yardımcı olacaktır. Oyunun hikayesi, oyuncuların aldığı kararlara ve seçimlere göre değişebilir ve farklı sonuçlarla sonuçlanabilir.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl, zorlu bir hayatta kalma oyunudur ve oyuncuların dikkatli düşünmeleri ve stratejik kararlar almaları gerekmektedir. Oyun, oyunculara sürükleyici bir hikaye, büyüleyici bir atmosfer ve zorlu zorluklar sunar.

S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chornobyl Turkce Yama 1 S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chornobyl Turkce Yama 2 S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chornobyl Turkce Yama 3 S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chornobyl Turkce Yama 4

Türkçe yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ