Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın. İndirme başlamazsa, sol taraftaki reklam butonunu kullanınız.

StrikeForce Kitty Türkçe Yama
  • Toplam İndirme : 44

StrikeForce Kitty, Deqaf Studio tarafından geliştirilen bir flash oyunudur. Oyunun amacı, sevimli bir grup kedi kahramanı yöneterek kötü kalpli tilki kralı ve adamlarını yenmek ve kaçırılan kedi prensesini kurtarmaktır.

Oyun, bir platform oyunudur ve oynanışı oldukça basittir. İlk bölümden itibaren ilerleyen oyunculara farklı kostümler ve silahlar sunulur. Kedilerimizi bu kostümler ve silahlar ile donatarak daha güçlü hale getirebiliriz. Oyunda topladığımız balık kemiği ve somon, yeni kostümler ve silahlar için kullanılabilecek para birimidir.

Ayrıca oyun, oyuncuların karşılaşacakları engelleri aşmak ve düşmanları yenmek için çeşitli platformlar ve savaş teknikleri sunar. Yüksekliklerden atlamak, duvarlara tırmanmak, saldırmak veya düşmanlardan kaçmak gibi özellikler, oyuncuların çeşitli stratejiler geliştirmelerine olanak tanır.

Oyun ayrıca 10 farklı bölümden oluşur, her bölümde ortalama 4 farklı düşman grubu ile karşılaşırız. Her bölümün sonunda da bir boss savaşı yer alır. Boss savaşları, oyuncuların stratejilerini kullanarak zorlu düşmanlara karşı savaşmalarını gerektirir.

Oyun, basit ancak eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oynanış sunar. Grafikler sevimli ve renkli olup müzikler ise hareketli ve eğlencelidir. Bu nedenle StrikeForce Kitty, oyunseverler için keyifli bir deneyim sunabilir.

StrikeForce Kitty Turkce Yama 1 StrikeForce Kitty Turkce Yama 2 StrikeForce Kitty Turkce Yama 3 StrikeForce Kitty Turkce Yama 4

Türkçe yama dosyaları oyunun tüm sürümleri ile uyumludur.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ