Lütfen adblock eklentiniz var ise devredışı bırakın.

Two Point Campus Türkçe Yama
  • İşletim SistemiWindows
  • ÜreticiSEGA
  • Toplam İndirme : 424
  •        

    Bazı durumlarda 2 linkide indirmeniz gerekebilir, çünkü her yama sistemle uyumlu olmayabilir.

Two Point Campus ile şimdi akademinin başını döndürme zamanı! Öğrenme arzunuz mu var? Two Point Campus yoksa sadece öğretici bir şaheser yapmaya mı heveslisiniz? Kampüs, hayallerinizdeki üniversiteyi kurmanıza yardımcı olacak yeni yaratıcı araçlarla dolu.

Two Point Campus Two Point Campus

Two Point Campus Two Point Campus

İlk kez ülkedeki en iyi öğretim tesislerini barındıran kendi keyifli eğitim kampüs ortamınızı geliştirirken, açık havada inşaata başlayın. İster basit temeller üzerine inşa edin ya da her yere ağaçlar dikin, istediğiniz üniversiteyi inşa edebilirsiniz.

Two Point Campus için kullanımı kolay yeni araçlarla yollar döşeyin. Dış mekanda çeşit çeşit bitki örtüsünü yerleştirin. Bankları, çeşmeleri, heykelleri, çalıları, hatta kazık çitleri yerleştirin. Tek sınır hayal gücünüz (ve oyun içi banka bakiyeniz).

Two Point Campus oyununun yanında sizlere efsane bir oyun daha tavsiye etmek istiyorum. Chernobylite inanılmaz güzel ve sürükleyici bir oyun. Steam üzerinden erişmek isterseniz linkini de bırakıyorum.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Farthest Frontier Türkçe Yama – Turkce-yama.org

    […] ve hayatta kalma türü oyunlarını sevdiğinizi düşünerek bir oyun daha tavsiye ediyorum. Two Point Campus Bu konuda zevk alan ve oyun tutkunu olanların gerçekten vazgeçemeyeceği bir simülasyon. […]